EDUWELDA slaví 1 rok od založení!

Už je to vlastně rok a týden od chvíle, kdy jsem přidala první příspěvek na Instagram a odstartovala tak projekt Eduwelda. Zpětně jsem za tento krok opravdu ráda.

 

Jsem ráda, že jsem neušlapala ten hlásek v mojí hlavě výmluvami, proč bych do toho neměla jít. Hlásek, který mi říkal, abych začala tvořit i něco svého mimo práci. Abych to neprotahovala a šla do toho po hlavě, i když to bude krok mimo moji komfortní zónu.

Instagram a webovky

Díky instagramu jsem poznala super lidi, dostala jsem možnost několikrát do roka školit partu svářečů v Budyni nad Ohří a taky jsem zjistila, že vytvořit kvalitní příspěvek na IG je někdy i otázkou hodin.

 

Po několik měsících jsem k instagramu přidala i webové stránky. Přiznám se, do teď pořádně nevím, jak je uchopit a jaké články na blog psát. 🙈 Nápady na články ke mně nepřichází tak často, jak jsem si myslela, a ne vždycky jsem zrovna v daném momentě u počítače a připravená článek napsat. Pracuji ale na sobě a doufám, že se tohle v blízké budoucnosti zlepší. Také moc ještě nevím, jak články uchopit. Čistá fakta? Propojit teorii s praxí a ukázat teoretické poznatky v praktickém svařování? A nebude divný, když do textu zapojím i svoje emoce a vlastní názory? Přece jen jsem holka a emoce ke mně patří 😅🤷‍♀‍.

 

A co plánuji na rok 2022?

 

  • Ráda bych rozjela individuální online konzultace. Na téma, které si zvolíte a v čas, který vám bude nejvíce vyhovovat. Další info už brzy.
  • Tvořit a psát příspěvky na IG a tady na blog.
  • Tvořit kolem sebe svářečskou komunitu, která se bude podporovat a ne shazovat, jak se na internetu často vidí.

Tak uvidíme, kam mě vítr v následující rok zavane 😊.

 

Rozhodně díky moc, že tady se mnou jste. Až už na webovkách nebo na sociálních sítích. Moc to pro mě znamená ❤.

 

 

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Začti se

Články ze všech kategorií

Bosna a potrubí

Bosna a potrubí

14.11.2021 Nevím, jak vy, ale já jsem už od léta měla hrozné nutkání ještě na podzim (takticky, než se zase všechno zavře) vyjet někam za hranice....

číst více